شروع ترید

ارزش ذاتی دلار و مقایسه ارز دیجیتال تتر و پرفکت مانی

ارزش ذاتی دلار و مقایسه ارز دیجیتال تتر و پرفکت مانی

بهای دلار دیجیتال

پیش از این در مطلبی ارزش ذاتی دلار در سال 99 را پیش بینی کردیم. در این گفتار قیاس بین تتر و پرفکت مانی را انجام خواهیم داد.

رشد دلار در سال ۹۹ و نوع دیجیتال دلار

اکنون میخواهیم با اطلاعات تازه ای این پیش بینی را به روزرسانی کنیم.

باتوجه به حجم معادل دلاری نقدینگی در پایان سال 1398 که برابر با 133 میلیارد دلار بود. با فرض رشد اقتصادی صفر در سالی که گذشت؛ حجم نقدینگی تومانی در بهمن ماه برابر با 3130 هزار میلیارد تومانی است. اکنون ارزش ذاتی دلار به 23500 تومان افزایش یافته است.

همچنان به دلایلی نوع ارز دیجیتالی دلار را برای علاقمندان به سرمایه گذاری توصیه می کنیم.

مقایسه بین تتر و پرفکت مانی

همان طور که در مقاله پیشین گفته شد ارز دیجیتال تتر و پرفکت مانی برای استفاده به جای دلار کاغذی مناسب هستند. هر کدام معایب و محاسنی دارند از نظر می گذرانیم.

وابستگی بهای ارزدیجیتال تتر با وجود معادل دلاری یکسان و برابر واحد بودن به سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و یا اتریوم است؛ که در زمان تغییرات آنها متاثر خواهد شد.

متمرکز نبودن ارزهای دیجیتالی مانند تتر هم از جمله ویژگیهای آن است. تمامی موارد گفته شده برای ارزدیجیتال تتر برای پرفکت مانی به شکل متفاوتی وجود دارد.

تتر از طریق شبکه های متفاوتی منتقل می شود؛ یک ارزدیجیتال با شبکه اختصاصی نیست. به همین جهت به آن توکن token گفته می شود.

شناخته شده ترین شبکه های انتقال تتر شامل شبکه بیت کوین و اتریوم و ترون است. در حال حاضر ارزان ترین راه انتقال ( پائین ترین کارمزد ) متعلق به شبکه ترون است.

آدرس کیف پولهای شبکه ترون با حرف T آغاز می شود و به آنها TRC20 گفته می شود. برای مشاهده تراکنشهای بلاک چین این شبکه میتوانید به آدرس ترون اسکن مراجعه کنید.

پرفکت مانی وابستگی به هیچ سکه ی دیجیتالی ندارد؛ از هیچ ارز دیجیتال تبعیت نمی کند و مستقل در ارزش ذاتی است. همچنین به شکل متمرکز اداره می شود.

برای تهیه هر ارز دیجیتالی مانند تتر و پرفکت مانی و یا بیت کوین و.. کافی است با اکس رمز در تماس باشید. تا با بهترین قیمت وبیشترین سرعت عملیات خرید و فروش خود را انجام دهید.

گروه اکس رمز وب‌سایت

نظرات بسته شده است.