شروع ترید

نویسنده کتاب پدرپولدار پدرفقیر: ویروس کرونا نمودار بیت کوین را سهمی شکل خواهد کرد

نویسنده کتاب پدرپولدار پدرفقیر: ویروس کرونا نمودار بیت کوین را سهمی شکل خواهد کرد

پدر پولدار پدر فقیر و بیت کوین

نویسنده یکی از پرفروش ترین کتابهای مالی جهان می گوید بیت کوین پس از پایان ماجرای کرونا شکل سهمی به خود خواهد گرفت. در توئیتی در 15 آوریل رابرت کیوساکی نویسنده کتاب “پدر پولدار، پدرفقیر” اعلام کرد که همه گیری کرونا برای بیت کوین عالی خواهد بود.

کیوساکی: بیت کوین در میان بهترینها برای سرمایه گذاری

بزرگترین رمزارز که پس از سقوط به 3700 دلار در میانه ماه مارس احیا شد یکی از بهترینها برای سرمایه گذاری است. دولت ایالات متحده در حال چاپ 10 بیلیون دلار برای نجات اقتصاد امریکاست.

درحال حاضر دلار در وضعیت گاوی قرار دارد وقتی وضعیت خرسی دلار آغاز شود طلا، نقره و بیت کوین شکل سهمی به خود خواهند دید، این بهترین سرمایه گذاری این روزهاست فراموش نکنید.
با وجود اینکه میلیونها نفر به دنبال مزایای بیکاری هستند بورس سهام بطور متناقضی رو به افزایش است. بانکهای مرکزی با خرید سهام اقلیتها راغنی می کنند در حالیکه سایرین از دست می روند.

بیت کوین اعتبارنامه فلزات گران بها را ضرب می کند

راه حل در بیت کوین است چیزی که کیوساکی آنرا به عنوان راهی برای کنارگذاشتن مدل فیات مطرح کرده است.
به گزارش کوین تلگراف کیوساکی می گوید: دلیل من برای تاثیر بیت کوین فقط یک دلیل ناخوشایند است: شما جزئی از سیستم نیستید.

در همین حال؛ طلا پیش ازین ارزشش از بالاترین سطح خود در سال 2011 نیز بالاتر رفته است و حتی نقره که سختی کمتری نسبت به بیت کوین و طلا دارد از ماه مارس ارتقا ارزش یافته است.
با این حال نقره در مقایسه با طلا نمی تواند یک راه حل جذاب باشد. بیت کوین سخت ترین شکل پول است. زیرا این اولین شکل پول است که بشریت نمی تواند برای تولید سریعتر دستکاری کند. برخلاف طلا تولید آن فقط با زمان بشر محدود است، اما کمبود مطلق نیز دارد.

گروه اکس رمز وب‌سایت

نظرات بسته شده است.